FB IG YT   LN  |

Oferty pracy

Aktualne oferty

Opiekun Pacjenta

Jesteś osobą pozytywną, łatwo nawiązującą relacje i lubisz pracować z ludźmi?

Dołącz do naszego zespołu aplikując na stanowisko:

Customer care specialist | Opiekun pacjenta

Działamy w branży stomatologicznej, od ponad 27 lat pomagając spełniać marzenia o pięknym uśmiechu. Specjalizujemy się w zabiegach implantologicznych odtwarzających brak zębów w ciągu jednego dnia pobytu w klinice. Oferujemy także wszystkie pozostałe zabiegi z zakresu stomatologii.

Dbamy o to, by nasi Pacjenci czuli się u nas bezpiecznie, dzięki troskliwej i profesjonalnej opiece naszego zespołu.

Nasza misja to tworzenie pięknych, zdrowych uśmiechów. Zapewniamy to dzięki takim wartościom, jak innowacyjność, doskonalenie, jakość, bliskie relacje, zaufanie, zaangażowanie, praca zespołowa.

Informacje dodatkowe:

· Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku (między 8:00 – 20:00)

· Pełen etat

Twoje obowiązki:

· obsługa nowych Klientów (przygotowywania planów leczenia, pomoc w umawianiu wizyt)

· umawianie wizyt Pacjentów (praca z programem medyczno-księgowym)

· kontakty z Pacjentami w trakcie leczenia oraz dbanie o dobre relacje

· współpraca z lekarzami i technikami przy planowaniu harmonogramu leczenia pacjentów

· archiwizacja dokumentacji medycznej

· odpowiadanie na zapytania nowych Klientów

· wspieranie działań związanych ze sprzedażą oraz promocją świadczonych usług

· raportowanie Kierownikowi ds. sprzedaży i marketingu

Tego od Ciebie oczekujemy:

· wykształcenie min. średnie

· 2-3 lata doświadczenia w dziale sprzedaży lub na podobnym stanowisku w branży medycznej

· dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

· pozytywne nastawienie w kontaktach z klientami i zespołem;

· umiejętność pracy zespołowej;

· nastawienie na wspólne osiąganie celów;

· wysoka kultura osobista;

· dobra organizacja pracy własnej;

· umiejętność szybkiego uczenia się;

· dyskrecja

· umiejętności pracy z danymi (raportowanie w Excel)

· mile widziana umiejętność pracy z danymi wrażliwymi

To oferujemy:

· pracę w stale rozwijającym się międzynarodowym zespole, z możliwością długoletniej współpracy (stabilność)

· przeszkolenie stanowiskowe przygotowujące Cię do wykonywania obowiązków;

· możliwość rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonej kadry menedżerskiej;

· atrakcyjne zniżki na leczenie dla Ciebie i Twojej rodziny;

· przejrzysty system bonusowy;

· premie w ramach programu poleceń pracowniczych

· owocowe poniedziałki, pyszną kawę, spotkania integracyjne i nowe znajomości.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV mailowo na adres rekrutacja@maloclinics.com, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.