FB IG YT   LN  |

Marta Lasota Cabaj

koordynator asysty stomatologicznej

Z wykształcenia biolog, w 2010 uzyskała prawo wykonywania zawodu higienistki i asystentki stomatologicznej, uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach m.in. warsztatach periodontologicznych, profesjonalnej higienizacji u pacjentów po leczeniu implano-protetycznym, higienizacji według protokołu GBT, OMD – kursy OBODY, laseroterapia i światłolecznictwo LAD, kursy z zakresu dezynfekcji i sterylizacji w gabinecie stomatologicznym, kursy z zakresu psychologii komunikacji, kursy z zakresu umiejętności miękkich a także z zakresu zarządzania sobą w czasie i organizacji czasu pracy oraz szkolenia z zakresu organizacji pracy i podnoszenia w gabinetach stomatologicznych. Laureatka licznych olimpiad i konkursów higienistek stomatologicznych a także konkursów dla studentów stomatologii.

 

Jako higienistka stom. wykonuje zabiegi skalingu nad- i poddziąsłowego, piaskowania, lakowanie, wybielania gabinetowego, root-planingu, higienizacji wg. protokołu GBT, zabiegi infiltracji ICON. Brała udział w współtworzeniu Zakładu Higieny WUM, nadzorowała pracę sali klinicznej oraz brała udział w prowadzeniu zajęć dydaktycznych dla higienistek stomatologicznych.

 

Obecnie studentka 3 roku stomatologii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

 

W Malo Clinic zajmuje się nadzorem zespołu asysty stomatologicznej, jest odpowiedzialna za koordynację pracy pomiędzy zespołem asysty a zespołem lekarzy dentystów. Rozumienie obu stron (asysty i lekarzy) umożliwia jej profesjonalne wykonywanie swoich obowiązków.

 

Uważa, że najważniejszy jest efekt pracy zespołowej, praca i zaangażowanie każdej osoby z zespołu decyduje o końcowym efekcie. Efektem końcowym jest zaś zadowolony pacjent a to jest dla nas wszystkich najważniejsze.

 

Wolny czas spędza na wędrówkach wysokogórskich, a o kondycje dba codziennie jeżdżąc rowerem.