FB IG YT   LN  | EN

O nas

Malo Clinic

From science to smile

Klinika stomatologiczna Malo Clinic została założona w 1995 roku w Lizbonie. Dzięki nowym technikom chirurgicznym opracowanym przez portugalski zespół medyczno-kliniczny, Malo Clinic jest dziś światowym liderem w implantologii i rehabilitacji stomatologicznej.

previous arrow
Gwarancja uśmiechu

Malo Clinic

Gwarancja uśmiechu

W Malo Clinic liczy się dla nas przede wszystkim pacjent. Dlatego nasi pacjenci mogą liczyć na nasze wsparcie i opiekę na każdym etapie leczenia oraz po jego zakończeniu. W Malo Clinic obowiązuje 5 letnia gwarancja na implanty, mosty, korony i licówki ostateczne. Warunkiem jest przestrzeganie Malo Clinic Protocol, który zapewnia utrzymanie finalnego leczenia na lata. Gwarancja z Malo Clinic - postaw na pewne rozwiązanie.

Pionierzy leczenia

Malo Clinic

Pionierzy leczenia bezzębia w 1 dzień

Jesteśmy twórcami koncepcji leczenia All-on-4® według Malo Clinic Protocol. Metoda została opracowana w 1998 roku w Malo Clinic przez zespół medyczny i dr. Paulo Malo, założyciela Malo Clinic. Jest to rozwiązane poparte licznymi badaniami klinicznymi, wyniki badań wykazują wysoką skuteczność na podstawie ponad 18 letniej obserwacji pozabiegowej pacjentów - Ta technika całkowicie odmieniła oblicze implantologii i życie tysięcy pacjentów, którzy stracili już nadzieję na odzyskanie uśmiechu. Przez lata wypracowaliśmy protokoły leczenia stomatologicznego bezzębnych pacjentów, tak aby nowe zęby służyły pacjentom
jak najdłużej.

Dlatego też w Malo Clinic został powołany prestiżowy instytut Malo Clinic Education zajmujący się szkoleniem z zakresu wykonywania zabiegów techniką All‑on‑4® według Malo Clinic Protocol.

zespół medyczny

Malo Clinic

Zespół medyczny Malo Clinic

Nasz interdyscyplinarny zespół uznanych dentystów, podchodzi do leczenia holistycznie, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc pacjentom, którym w innych miejscach odmówiono leczenia. Leczymy nawet najbardziej złożone przypadki. Wszystko po to, by zapewnić pacjentom komfort, przywrócić funkcjonalność i uśmiech.
Prace badawczo-rozwojowe, rozwój innowacyjnych technik chirurgicznych oraz publikacje licznych badań naukowych sprawiły, że Malo Clinic jest światowym punktem odniesienia w dziedzinie rehabilitacji jamy ustnej i estetyki stomatologicznej.

Od nauki do usmiechu

Malo Clinic

Malo Clinic od nauki do uśmiechu

Naszą wizją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie światowej stomatologii, dzięki którym nasi Pacjenci zyskują nie tylko nowe, piękne zęby, ale przede wszystkim zdrowie i funkcjonalność. Dlatego od lat inspirujemy, uczymy i dzielimy się wiedzą ze społecznością medyczną na całym świecie. W naszym instytucie badawczym Malo Clinic Education szkolimy specjalistów z całego świata i nieustannie udoskonalamy zabiegi i procedury w zakresie wykorzystania techniki All-on-4® według Malo Clinic Protocol.

Malo Clinic otrzymała wiele nagród oraz wyróżnień za innowacyjność i przedsiębiorczość. W czasopismach o międzynarodowej renomie ukazało się ponad 100 artykułów i opracowań naukowych naszych specjalistów.

next arrow

Malo Clinic Polska

Malo Clinic w Warszawie to pierwsza klinika stomatologiczna w Polsce, w której przywracamy uśmiech pacjentów w 1 dzień. 

Stworzyliśmy miejsce, w którym całe leczenie realizowane jest w jednym miejscu - dla komfortu naszych pacjentów. W Malo Clinic pracują najlepsi specjaliści z każdej dziedziny stomatologii, a aby zapewnić pełną rehabilitację pozabiegową - również lekarze medycyny estetycznej. Dyrektorem medycznym naszej kliniki jest dr Armando Lopes - światowej sławy chirurg i implantolog.

Nasza klinika to 10 gabinetów, miejsce relaksu nazywane pokojem pacjenta, własne laboratorium akrylowe i ceramiczne, pracownia RTG oraz oddział chirurgiczno-implantologiczny, gdzie odbywają się najpoważniejsze zabiegi, takie jak leczenie całkowitego bezzębia techniką All-on-4®  według Malo Clinic Protocol. Aby być jeszcze bliżej naszych pacjentów, w całej Polsce pojawiają się kolejne punkty konsultacyjne Malo Clinic. 

Każdy z naszych pacjentów otrzymuje spersonalizowany plan leczenia przygotowany przez opiekuna pacjenta. Nasza klinika to holistyczne podejście do zdrowia, siła profesjonalizmu i doświadczenia oraz atmosfera, dzięki której pacjenci czują się u nas bezpiecznie. 

Malo Clinic

Dajemy uśmiech zmieniamy życie

Od lat Malo Clinic z DDTVN spełnia marzenia o pięknym uśmiechu u pacjentów, dla których dotychczas było to poza zasięgiem. Nasi specjaliści wykonując zabiegi stomatologiczne nie tylko przywracają uśmiech, ale też poprawiają ich komfort życia. Priorytetem jest dla nas zdrowie pacjentów i zadowolenie z uzyskania efektu końcowego.

 

Od ponad 8 lat jesteśmy świadkami wzruszeń w Metamorfozach Uśmiechu.

Malo Clinic

Wybierz Malo Clinic

  • Jesteśmy twórcami koncepcji leczenia techniką All-on-4® zgodnie z Malo Clinic Protocol. Od ponad 25 lat pomagamy tysiącom pacjentów
  • Malo Clinic powołał instytut Malo Clinic Education, gdzie szkoleni są kolejni lekarze, a nasza metoda jest nieustannie udoskonalana
  • Posiadamy 5 patentów i ponad 100 opublikowanych artykułów naukowych
  • Zabiegi wykonują doświadczeni lekarze przeszkoleni z zabiegów według Malo Clinic Protocol
  • Nasza klinika to nowoczesne sprzęty, najnowsze technologie i zaawansowane laboratorium protetyczne
  • Mamy jasno ustalone procedury i działamy według sprawdzonych harmonogramów, dzięki czemu każdy zabieg jest skuteczny i w pełni bezpieczny

Malo Clinic - jakość, której możesz zaufać

Malo Clinic docenili