FB IG YT   LN  | EN

Podróż po uśmiech

Malo Clinic

Podróż po uśmiech

Malo Clinic to wyjątkowa klinika z doświadczonym zespołem specjalistów. Chcemy, by z naszego leczenia mógł korzystać każdy - bez ograniczeń, nawet tych terytorialnych. Dlatego stworzyliśmy ofertę PODRÓŻ PO UŚMIECH, dzięki której pacjenci mieszkający na stałe za granicą, mogą zaplanować leczenie techniką All‑on‑4® według Malo Clinic Protocol w klinice w Warszawie.

Ponad 160 000

wyleczonych pacjentów

Ponad 160 000

wyleczonych pacjentów

5 patentów i ponad 100 000
opublikowanych badań naukowych

Ponad 25 lat

doświadczenia

Ponad 25 lat

doświadczenia

Malo Clinic Protocol

Zabieg All‑on‑4® stał się częścią MALO CLINIC PROTOCOL, za pomocą którego w naszej klinice odbudowujemy pełen łuk zębowy górny i/lub dolny stałym mostem opartym na czterech implantach, mocowanym już w dniu wykonania zabiegu. W przypadku pacjentów, u których nastąpił znaczny zanik kości szczęk, specjalnie zaprojektowane implanty zakotwiczane są w kości jarzmowej więcej o zabiegu - przycisk All‑on‑4®.

Leczenie bezzębnych pacjentów

implantologia

Tylko 4 tytanowe implanty w 1 łuku

Szybka i mało inwazyjna procedura chirurgiczna

Konkurencyjna cena i doświadczenie

previous arrow
Warszawa

Malo Clinic

Dlaczego warto wybrać klinikę w Warszawie?

- stolica Polski,
- liczne wydarzenia kulturalne,
- nowoczesna architektura,
- smaki całego świata,
- atrakcje turystyczne,
- różnorodność kultur w jednym miejscu,
- świetnie skomunikowane miasto,
- ogromna baza noclegowa,

Szczecin

Malo Clinic

Dlaczego warto wybrać klinikę w Szczecinie?

- miasto pełne zieleni,
- podróż śladami historii,
- zabytkowa architektura,
- doskonałe warunki do sportów wodnych,
- bardzo przystępne ceny,
- najstarsze kino na świecie,
- miasto portowe bogate w liczne tawerny,
- świetna baza wypadowa,

Gdynia

Malo Clinic

Dlaczego warto wybrać klinikę w Gdyni?

- miasto położone nad samym morzem,
- czyste powietrze i atrakcyjna linia brzegowa,
- doskonałe warunki do długich spacerów,
- świetnie skomunikowane miasto i okolice,
- liczne modernistyczne zabytki,
- wiele atrakcji turystycznych,
- wyjątkowo piękna Starówka,

next arrow

Krok po kroku

Jak zaplanować zabieg w Malo Clinic?

1 1

Umów się na bezpłatną konsultację z opiekunem pacjenta

Konsultant przekaże sprawę do Opiekuna Pacjenta i  Opiekun skontaktuje się w przez preferowaną formę kontaktu.  Przedstawi krok po kroku proces leczenia, wstępne koszty, poinformuje o dostarczeniu niezbędnych badań i wskaże dalsze kroki.

1 1

Umów się na bezpłatną konsultację z opiekunem pacjenta

Zadzwoń +48 22 393 63 33 lub napisz do nas.

Konsultant umówi Cię na rozmowę z Opiekun Pacjenta. Opiekun skontaktuje się telefonicznie lub przez Whatsapp lub inny dogodny komunikator. Opowie o zabiegu, przedstawi krok po kroku proces leczenia, wstępne koszty, poinformuje o dostarczeniu niezbędnych badań, pokieruje dalej.

Wyślij nam potrzebne dokumenty i badania

Przed konsultacją z lekarzem, opiekun pacjenta poprosi o przesłanie aktualnych badań: zdjęcia panoramicznego, tomografii komputerowej, zdjęcia szerokiego uśmiechu, formularza medycznego. Następnie opiekun umówi na konsultację płatną online z lekarzem.

2 2

Wyślij nam potrzebne dokumenty i badania

2 2

Przed konsultacją z lekarzem, opiekun pacjenta poprosi o przesłanie badań nie starszych niż pół roku: zdjęcia panoramicznego, tomografii komputerowej szczęki, zdjęcia szerokiego uśmiechu wykonanego telefonem, wypełnionego formularza medycznego. Następnie opiekun umówi na konsultację płatną online z lekarzem. Koszt konsultacji = 300zł, płatność na konto  PL 06 1160 2202 0000 0000 6313 6153.

3 3

Płatna konsultacja z lekarzem online

Kwalifikacja do zabiegu.

Lekarz na podstawie badań obrazowych oceni stopień skomplikowania zabiegu. Zapozna się z dokumentacją i historią medyczną.  Skieruje w zależności od informacji podanych w wywiadzie medycznym na badania laboratoryjne lub poprosi o zaświadczenie od lekarza prowadzącego. Podczas konsultacji lekarz odpowie na wszystkie pytania Pacjenta. Następnie opiekun pacjenta prześle kosztorys i warunki płatności. Ustali termin zabiegu.

3 3

Płatna konsultacja z lekarzem online

Ustalenie terminu zabiegu.

Lekarz przejrzy badania Pacjenta, przedstawi rekomendację leczenia, wyjaśni procedury, sprawdzi formularz medyczny, odpowie na pytania. Skieruje w zależności od informacji podanych w wywiadzie medycznym na badania np. morfologię lub inne, lub poprosi o zaświadczenie od lekarza prowadzącego. Następnie opiekun pacjenta prześle kosztorys i warunki płatności. Ustali termin zabiegu.

Konsultacja przed zabiegiem w klinice

Przygotowanie do zabiegu.

Przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja z lekarzem i higienizacja w klinice. Zastrzegamy sobie prawo do niewykonania zabiegu, jeśli na konsultacji przed zabiegiem w klinice wystąpią jakieś nieprzewidziane medyczne przeciwskazania do wykonania zabiegu u Pacjenta, konsultowanego wcześniej online.

4 4

Konsultacja przed zabiegiem

Przygotowanie do zabiegu

4 4

Dzień przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja z lekarzem i higienizacja w klinice w Warszawie. Pacjent otrzymuje receptę do wykupienia leków po zabiegu. Zastrzegamy sobie prawo do niewykonania zabiegu, jeśli na konsultacji dzień przed zabiegiem w klinice wynikną jakieś nieprzewidziane medyczne przeciwskazania do wykonania zabiegu #u Pacjenta, konsultowanego wcześniej online.

5 5

Dzień zabiegu

Zabieg w 1 dzień!

Zabieg rozpoczyna się zwykle rano. Pierwsza część chirurgiczna trwa ok. 1-2 h (znieczulenie, leki, usunięcie zębów, jeśli występują, wszczepienie implantów). Druga część protetyczna, wykonanie mostu tymczasowego w laboratorium. W tym czasie Pacjent odpoczywa w pokoju Pacjenta, zapewniamy leki, wyżywienie, opiekę. Pacjent wychodzi z kliniki z zębami w drugiej połowie dnia. Pacjent otrzymuje możliwość skorzystania z hotelu po zabiegu.

5 5

Zabieg Malo Clinic Protocol

Zabieg w 1 dzień!

Zabieg rozpoczyna się zwykle o g. 7.00 lub 8.00 rano. Pierwsza część chirurgiczna trwa ok. 1-2 h (znieczulenie, leki, usunięcie zębów, jeśli występują, wszczepienie implantów). Druga część protetyczna, wykonanie mostu tymczasowego w laboratorium. W tym czasie Pacjent odpoczywa w pokoju Pacjenta, zapewniamy leki, wyżywienie, opiekę. Pacjent wychodzi z kliniki w godzinach 16.00-22.00.

Nie czekaj i umów wizytę!

Telefonicznie

Nasza recepcja jest czynna od poniedziałku do piatku w godz. 08:00‑20:00

Użyj formularza

Wybierz datę, godzinę i umów wizytę w terminie, który Ci odpowiada.

Napisz do nas

Wyślij nam wiadomość email i znajdziemy dla Ciebie odpowiedni termin.