FB IG YT   LN  | EN

04.11.2020

Zęby w 1 dzień, zabieg All-on-4 według Malo Clinic Protocol

Uśmiech w 1 dzień, zabieg All-on-4 Malo Clinic Protocol

W zaledwie 1 dzień zmieniliśmy życie i uśmiech kolejnego pacjenta! Przypadek,  który na początku wydał się być trudny i skomplikowany, dzięki technice All-on-4 według protokołu Malo Clinic okazał się łatwy. 

Pan Piotr miał okropne, przykre doświadczenia z dentystami. Dotychczasowe próby leczenia stomatologicznego nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Pan Piotr stracił wszystkie zęby w szczęce. 

W Malo Clinic Warsaw lekarze zaproponowali Panu Piotrowi zabieg Malo Clinic Protocol techniką All-on-4. Zabieg dedykowany jest osobom bezzębnym. Polega na wszczepieniu 4 implantów i zamocowaniu na stałe w  dniu zabiegu mostu tymczasowego Malo Clinic. 

Most tymczasowy Malo Clinic, wykonany jest z akrylu w laboratorium w Malo Clinic Warsaw. Perfekcyjnie symuluje naturalne zęby, jest łatwy w oczyszczaniu. 

Mosty Malo Clinic, ze względu na walory estetyczne i wysoki poziom zaawansowania technicznego uznawane są na świecie za idealną protezę stałą do rehabilitacji stomatologicznej osób bezzębnych. 

Pan Piotr jak zobaczycie w materiale, wyszedł z Malo Clinic z pięknymi zębami, z cudownym uśmiechem. Powiedział, że w dniu zabiegu czuł się w klinice jak w SPA. 

więcej w materiale https://dziendobry.tvn.pl/a/metamorfoza-usmiechu-piotra-teraz-jest-idealnie 

metamorfoza uśmiechu, all-on-4

Uśmiech przed zabiegiem

Uśmiech po 1 dniu

Kategorie

Kategorie

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwum

Ostatnie wpisy

Posted on

Uśmiech, który zmienił wszystko

Uśmiech potrafi wyrazić więcej niż jakiekolwiek słowa. Jednak co zrobić, kiedy ten uśmiech znika i staje się największym z kompleksów? Barbara miała w swoim życiu już wszystko: rodzinę, miłość, przyjaźń, pracę, którą lubiła. Miała wszystko, a jednak nie mogła w…

Posted on

Historia Pana Marcina

Zabieg w 1 dzień – droga do Uśmiechu Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wielki wpływ na nasze życie ma zdrowie jamy ustnej? Dla wielu osób, takich jak Pan Marcin, stan ich zębów miał ogromne znaczenie dla codziennego funkcjonowania i jakości…

Posted on

25 lat koncepcji All-on-4® w Malo Clinic

ŚWIĘTUJEMY  25-lecie rewolucyjnej koncepcji leczenia, która zmienia życie pacjentów Malo Clinic – All-on-4®. z tej okazji obniżamy cenę zabiegów techniką All-on-4®  o 25% 1 DZIEŃ ZABIEGU UŚMIECH NA LATA Przez ostatnie ćwierć wieku ta innowacyjna metoda miała ogromny wpływ na…

Posted on

Historia Pana Marcina

Zabieg w 1 dzień – droga do Uśmiechu Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wielki wpływ na nasze życie ma zdrowie…