FB IG YT   LN  | EN

Oferty pracy

Aktualne oferty

Asystent/asystentka ds. sprzedaży do działu Customer Care (Malo Clinic w Warszawie)

Szukamy asystentki/a do działu Customer Care w klinice stomatologicznej Malo Clinic

Głównym zadaniem Customer Care jest sprzedaż usług i pakietów stomatologicznych w oparciu o długoterminowe plany leczenia.

Przedstawienie oraz omówienie planu i kosztorysu leczenia na podstawie przygotowanego diagramu medycznego przez lekarza stomatologa. Koordynowanie i pomoc Pacjentowi w realizacji planu leczenia.

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie w bieżących zadaniach zespołu Customer Care
  • uzupełnianie i aktualizowanie raportów
  • umawianie wizyt w trakcie realizacji planu leczenia Pacjenta
  • bezpośrednia, mailowa oraz telefoniczna obsługa Pacjenta
  • ścisła współpraca z personelem medycznym, administracyjnym i marketingowym
  • praca z programem do gabinetu stomatologicznego Estomed
  • archiwizacja i porządkowanie dokumentacji medycznej
  • pogłębianie wiedzy w zakresie planowania leczenia stomatologicznego
  • nauka samodzielnego przygotowywania i prezentacji planów leczenia

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość jęz. angielskiego (warunek konieczny)
  • komunikatywność, empatia i umiejętność pracy z Pacjentem
  • mile widziane doświadczenie w branży stomatologicznej
  • wiedza z zakresu sprzedaży, zdolności handlowe
  • umiejętność pracy z danymi (raportowanie w Excel)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + po okresie próbnym – premia powiązana z wynikami sprzedaży
  • pracę w systemie zmianowym, godziny pracy do ustalenia w zespole
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju
  • zdobywanie kompetencji i doświadczenia w międzynarodowej klinice stomatologicznej
  • zniżki na leczenie stomatologiczne
  • owocowe wtorki
  • dzień wolny w dniu urodzin + prezent
  • laptop
  • premie za polecenia pracownicze

CV prosimy przesłać na adres: formularz@maloclinics.com