FB IG YT   LN  | EN

03.06.2024

15 lat zabiegów All-on-4® w Polsce

15 lat zabiegów All-on-4® w Polsce

 

15 lat temu Malo Clinic po raz pierwszy otworzyło drzwi swojej kliniki w Polsce. I niemal od razu zaczęliśmy przeprowadzać nasz najbardziej innowacyjny zabieg z zakresu implantologii: All-on-4®. To niesamowita technika, która pozwala na przywrócenie uśmiechu pacjentom cierpiącym na całkowite bezzębie zaledwie w 1 dzień. Teraz, z okazji naszego jubileuszu, obniżyliśmy cenę zabiegu All-on-4® o 15%. Zobacz, dlaczego tę technikę pokochali pacjenci i specjaliści na całym świecie. 

 

Zabieg Malo Clinic Protocol techniką All-on-4® 

Jesteśmy pionierami zabiegu, który stworzyliśmy w naszej klinice w Portugalii, ponad dwie i pół dekady temu. To właśnie w Malo Clinic opracowano sposób na natychmiastową rehabilitację całkowitego bezzębia szczęki i/lub żuchwy. Największą zaletą tego rozwiązania jest fakt, że w przeciwieństwie do innych metod, nie wymaga wcześniejszego przeszczepu kości. To zabieg idealny dla osób bezzębnych lub z zębami, których nie da się już uratować. 

 

Na czym polega zabieg All-on-4®? 

Podczas zabiegu 4 implanty zostają wszczepione w odpowiedniej pozycji z wykorzystaniem obszarów, w których wciąż jest wystarczająca ilość kości. 2 implanty wszczepiane są w tylnej części jamy ustnej pod kątem ok. 30 stopni i dwa kolejne w odcinku przednim. Implanty tworzą stabilną podstawę dla mostu protetycznego. Dzięki temu, przy wykorzystaniu zaledwie 4 implantów, jesteśmy w stanie odtworzyć pełne uzębienie. Most protetyczny Malo Clinic Bridge™ jest na stałe przykręcony do implantów, co zapewnia komfort i wygodę codziennego użytkowania. Nowe zęby perfekcyjnie odwzorowują i funkcjonują jak naturalne zęby. 

https://www.maloclinics.pl/all-on-4/

Ile trwa zabieg All-on-4®?

Nowe uśmiechy naszych pacjentów powstają zaledwie w 1 dzień. Wiele osób zastanawia się, jak to możliwe – jednak właśnie to jest największym wyróżnikiem tej techniki, na tle innych dostępnych metod. Jak to wygląda? Przeprowadzimy Cię przez cały dzień zabiegu! 

  • rano pacjent stawia się w naszej klinice i po wypełnieniu niezbędnych dokumentów, zostaje skierowany do prywatnego pokoju pacjenta. 
  • pacjent odbywa konsultację z lekarzem prowadzącym, który informuje go o kolejnych krokach i odpowiada na jego pytania/ wątpliwości. 
  • pacjent otrzymuje zestaw leków i środków uspokajających, by ograniczyć stres – w czasie zabiegu wielu pacjentów jest tak zrelaksowanych, że…zasypiają. 
  • zabieg zaczyna się od ewentualnej ekstrakcji (jeśli jest taka potrzeba) i wszczepienia implantów. 
  • po zabiegu pacjent odpoczywa w pokoju pacjenta, tymczasem w naszym laboratorium powstaje tymczasowy most protetyczny. 
  • tymczasowy most zostaje przykręcony do implantów w drugiej połowie dnia. 
  • w międzyczasie pacjent cały czas odpoczywa w pokoju pacjenta, gdzie zostaje zaopatrzony w jedzenie i picie, a wieczorem wypisany do domu. 

To naprawdę tylko jeden dzień. Jeden dzień, który zmienia naprawdę wiele. Potem zostają tylko co półroczne kontrole implantów i po 4 miesiącach wymiana mostu tymczasowego na most ostateczny, pacjent może wybrać nowy kształt i kolor zębów lub pozostać przy pierwszym wyborze, most ostateczny może być kopią tymczasowego.

Każdy uśmiech ma swoją historię 

To hasło, którym kierujemy się nie tylko w czasie 15-lecia Malo Clinic w Polsce, ale też w czasie naszej codziennej pracy. Każdy pacjent w naszym gabinecie ma swoją historię, decydując się na tak wielką zmianę i odzyskanie pełnego uśmiechu – zaczyna pisać ją od nowa, a my mamy ogromny zaszczyt być jej częścią. Zabieg All-on-4® przywraca nadzieję tym, którzy już ją stracili. Wielu naszych pacjentów usłyszało wcześniej, że nic już nie da się zrobić, że ich przypadek jest stracony – w Malo Clinic rozwiązujemy nawet najbardziej skomplikowane przypadki, bo wiemy, że uśmiech zmienia wszystko. Każdy uśmiech ma swoją historię – kiedy Ty zaczniesz tworzyć własną? 

 

Z okazji 15 lat Malo Clinic w Polsce, obniżyliśmy cenę zabiegu All-on-4® o 15%.

Ceny zabiegów https://www.maloclinics.pl/cennik/

Umów konsultację z naszym stomatologiem, sprawdź czy zabieg jest dla Ciebie i porozmawiaj o kosztach z opiekunem pacjenta.

Rozpocznij drogę do wymarzonego uśmiechu.

https://www.maloclinics.pl/kontakt/

Malo Clinic w Warszawie, w Szczecinie i w Gdyni

T: +48 (22) 393 63 33

T: 516 039 713

 

 

Uśmiech przed zabiegiem

Uśmiech po 1 dniu

Kategorie

Kategorie

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwum

Ostatnie wpisy

Posted on

15 lat wszczepiania implantów w Polsce!

W czerwcu świętujemy 15-lecie Malo Clinic w Polsce. Historia Malo Clinic to niezwykła podróż, która pokazuje, że determinacja i profesjonalizm pozwalają tworzyć niesamowite rzeczy. Malo Clinic to więcej niż klinika stomatologiczna – to miejsce, w którym przywracamy nadzieję i zmieniamy…

Posted on

15 lat zabiegów All-on-4® w Polsce

15 lat zabiegów All-on-4® w Polsce   15 lat temu Malo Clinic po raz pierwszy otworzyło drzwi swojej kliniki w Polsce. I niemal od razu zaczęliśmy przeprowadzać nasz najbardziej innowacyjny zabieg z zakresu implantologii: All-on-4®. To niesamowita technika, która pozwala…

Posted on

DZIEŃ OTWARTY 15 lat Malo Clinic w Polsce

15-lecie Malo Clinic w Polsce. Zapraszamy na dzień otwarty do Malo Clinic w Warszawie!    Świętuj z nami 15-lecie Malo Clinic i przyjdź na Dzień Otwarty! W Malo Clinic wierzymy, że każdy uśmiech ma swoją historię, dlatego tym razem chcemy…

Posted on

Jestem wolna! Historia uśmiechu Ani Kurpik

KAŻDY UŚMIECH MA SWOJĄ HISTORIĘ. Malo Clinic 15 lat w Polsce. Wyjście z najgorszych życiowych sytuacji i przekucie ich w siłę, wymaga ogromnej odwagi. I tej odwagi nie można na pewno odmówić naszej kolejnej pacjentce, Pani Annie. Kobieta, która przeszła…