FB IG YT   LN  | EN

02.06.2022

Było warto, przepięknie

Poznajcie historię przypadku Pana Tomasza i problemów z jakimi borykał się, zanim trafił w ręce specjalistów zespołu Medycznego Malo Clinic, dzięki programowi Metamorfozy uśmiechu DDTVN p. Tomasz otrzymał zęby w 1 dzień.

Prywatnie Pan Tomasz to kochający mąż i Tata trójki dzieci, który od lat młodzieńczych zmagał się z chorobami uzębienia przez co ostatecznie w wieku 20 lat stracił wszystkie zęby.

Początkowo stosował protezy ruchome jednak ze względu na duży dyskomfort i paniczny strach przed dentystą, ostatecznie zrezygnował z ich noszenia, co doprowadziło do wycofania się z życia towarzyskiego w pracy i w domu, powodowało wstyd i smutek.

Po konsultacji w Malo Clinic nasi specjaliści postanowili odmienić życie Pana Tomasza, i aby przywrócić mu pewność siebie i radość życia zaproponowali zabieg Malo Clinic Protocol metodą All-on-4TM, który polega na wszczepieniu 4 implantów i zamocowaniu mostów tymczasowych, które już tego samego dnia są w pełni funkcjonalne, a po 6 miesiącach zostają zamienione na mosty ostateczne.

Zabieg Pana Tomasza został przeprowadzony bez żadnego bólu, a ponieważ Pan Tomasz panicznie boi się dentysty dostał leki odprężające.

Cały zabieg trwał jeden dzień podczas, którego zostały usunięte pozostałe zęby, a w ich miejsce w górnym łuku nasz chirurg dr Armando Lopes wszczepił  4 implanty, na których został osadzony most tymczasowy. W łuku dolnym dr Katarzyna Kubicka – specjalistka protetyki, wykonała odbudowę estetyczną zębów w odcinku przednim.

Pan Tomasz wygląda świetnie, nie boi się już dentysty, w klinice czuje się jak w domu. Zaraz po zabiegu p. Toamsz miał problem z wymową niektórych liter. Jednak jest to normalne, często pacjenci, którzy przez większość swojego dorosłego życia nie mieli zębów, a w ciągu 1 dnia odzyskują pełny łuk zębowy, potrzebują czasu na przyzwyczajenie się.

cała metamorfozę uśmiechu możecie obejrzeć na stronie ddtvn https://dziendobry.tvn.pl/zdrowie/metamorfoza-usmiechu-tomasza-nowe-uzebienie-odmienilo-jego-zycie-5735175 

pacjent przed zabiegiem wszczepienia implantów
pacjent po zabiegu techniką All-on-4 według protokołu Malo Clinic

Uśmiech przed zabiegiem

Uśmiech po 1 dniu

Kategorie

Kategorie

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwum

Ostatnie wpisy

Posted on

Uśmiech, który zmienił wszystko

Uśmiech potrafi wyrazić więcej niż jakiekolwiek słowa. Jednak co zrobić, kiedy ten uśmiech znika i staje się największym z kompleksów? Barbara miała w swoim życiu już wszystko: rodzinę, miłość, przyjaźń, pracę, którą lubiła. Miała wszystko, a jednak nie mogła w…

Posted on

Historia Pana Marcina

Zabieg w 1 dzień – droga do Uśmiechu Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wielki wpływ na nasze życie ma zdrowie jamy ustnej? Dla wielu osób, takich jak Pan Marcin, stan ich zębów miał ogromne znaczenie dla codziennego funkcjonowania i jakości…

Posted on

25 lat koncepcji All-on-4® w Malo Clinic

ŚWIĘTUJEMY  25-lecie rewolucyjnej koncepcji leczenia, która zmienia życie pacjentów Malo Clinic – All-on-4®. z tej okazji obniżamy cenę zabiegów techniką All-on-4®  o 25% 1 DZIEŃ ZABIEGU UŚMIECH NA LATA Przez ostatnie ćwierć wieku ta innowacyjna metoda miała ogromny wpływ na…

Posted on

Historia Pana Marcina

Zabieg w 1 dzień – droga do Uśmiechu Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wielki wpływ na nasze życie ma zdrowie…