FB IG YT   LN  | EN

21.05.2024

DZIEŃ OTWARTY 15 lat Malo Clinic w Polsce

15-lecie Malo Clinic w Polsce. Zapraszamy na dzień otwarty do Malo Clinic w Warszawie! 

 

Świętuj z nami 15-lecie Malo Clinic i przyjdź na Dzień Otwarty! W Malo Clinic wierzymy, że każdy uśmiech ma swoją historię, dlatego tym razem chcemy pokazać Ci, jak te uśmiechy powstają i kto za nimi stoi. Nasz Dzień Otwarty to idealna okazja, by poznać historię naszej kliniki, odwiedzić miejsca, które wcześniej pozostawały dla pacjentów niedostępne, porozmawiać z naszymi lekarzami, skorzystać z atrakcyjnych rabatów i wiele więcej. Czeka na Ciebie dzień pełen atrakcji – nie chcesz tego przegapić! 

 

Zacznij tworzyć historię swojego uśmiechu z Malo Clinic 

Jeśli nie teraz, to kiedy? Twój uśmiech nie powinien czekać już ani chwili dłużej. A lepszej okazji niż teraz może już nie być. W trakcie Dnia Otwartego nie tylko możesz umówić się na konsultację i skorzystać z rabatów, które przygotowaliśmy z tej okazji. Masz również okazję porozmawiać z naszymi lekarzami, poznać ich bliżej i skorzystać z ich wiedzy. Dzięki temu poczujesz się zdecydowanie pewniej i przekonasz się, że zespół Malo Clinic to prawdziwi profesjonaliści ze świetnym podejściem do pacjenta. 

 

Nie czekaj – zacznij tworzyć historię swojego uśmiechu z Malo Clinic już teraz. 

zaproszenie lek. dent. Anna Grabowska

 

Dzień Otwarty w Malo Clinic 

Dzień Otwarty zaplanowaliśmy tak, by pokazać pełną historię Malo Clinic, przedstawić nasz zespół, zaprezentować jak powstają najpiękniejsze uśmiechy i spędzić dzień pełen atrakcji, konkursów i oczywiście – atrakcyjnych nagród. Co czeka na Ciebie podczas Open Day? 

 

Darmowe konsultacje 

Podczas Dnia Otwartego zrealizowane zostaną darmowe konsultacje z naszymi lekarzami i opiekunami pacjenta. To doskonała okazja, żeby bez żadnych zobowiązań dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci w poprawie stanu zdrowia Twoich zębów i przywrócić Ci piękny, estetyczny uśmiech. 

Prosimy o rezerwację konsultacji telefonicznie T: +48 22 393 63 33 lub przez formularz kontaktowy Kontakt – Malo Clinic (maloclinics.pl)

 

Zwiedzanie kliniki 

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda nasza klinika od środka? Teraz masz szansę się przekonać! Dr Armando oprowadzi Cię po naszych nowoczesnych gabinetach, pokaże jak wygląda laboratorium, które zwykle nie jest dostępne dla pacjentów, razem z innymi lekarzami zaprezentuje najnowsze technologie, które na co dzień wykorzystujemy w naszej pracy tworząc najpiękniejsze uśmiechy. 

 

Spotkania z lekarzami

W czasie Dnia Otwartego będzie także okazja, aby porozmawiać z naszymi specjalistami. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące zdrowia jamy ustnej, dostępnych metod leczenia i profilaktyki. To doskonała szansa, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i poczuć się pewniej przed podjęciem decyzji o leczeniu. 

zaproszenie doktor Armando Lopes

Atrakcje i niespodzianki 

Dla odwiedzających przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Na Dniu Otwartym otrzymasz specjalnie zaprojektowaną mapę “po uśmiech”, z którą możesz zbierać stemple w różnych punktach kliniki. Na tych, którym uda się zebrać wszystkie stemple, czekają fantastyczne nagrody! 

 

Upominki dla każdego 

Każdy odwiedzający otrzyma od nas torbę Malo Clinic, a w niej mnóstwo przydatnych prezentów: modne nerki, podręczne przybory stomatologiczne oraz inne gadżety od naszych partnerów. 

 

Konkursy z nagrodami i ścianka zdjęciowa

Dla odwiedzających przygotowaliśmy konkursy ze świetnymi nagrodami. Wystarczy uważnie śledzić wydarzenia na naszym Dniu Otwartym, by mieć szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Dla chętnych stworzyliśmy też ściankę do zdjęć, na której zapozują z niezastąpionym dr Armando. 

 

Gość specjalny 

Na naszym wydarzeniu pojawi się również gość specjalny: odwiedzi nas Bartek Jędrzejak, dziennikarz TVN, który chętnie spotka się z naszymi gośćmi, podpisze autografy i zapozuje do wspólnych zdjęć. 

 

Catering i miła atmosfera 

Nie zapomnieliśmy o pysznym jedzeniu – na wszystkich gości czekać będzie wyśmienity catering. Spędź z nami ten dzień, ciesząc się miłą atmosferą i poznając naszą klinikę…od kuchni! 

 

Dołącz do nas 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, zarówno naszych pacjentów, jak i tych, którzy nie mieli jeszcze okazji skorzystać z naszych usług. Przyjdź, zobacz jak działamy i przekonaj się, że Malo Clinic to miejsce, gdzie Twoje zdrowie i komfort są najważniejsze. 

 

Zarezerwuj czas na ten wyjątkowy dzień i razem z nami świętuj 15-lecie Malo Clinic w Polsce! 

 

Prosimy o rezerwację konsultacji i informację potwierdzającą chęć udziału w Dniu Otwartym w Malo Clinic w Warszawie, ul. Domaniewska 37 (nie mamy możliwości rezerwacji parkingu dla wszystkich gości)

Telefonicznie: +48 22 393 63 33

lub przez formularz kontaktowy Kontakt – Malo Clinic (maloclinics.pl)

Uśmiech przed zabiegiem

Uśmiech po 1 dniu

Kategorie

Kategorie

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwum

Ostatnie wpisy

Posted on

15 lat wszczepiania implantów w Polsce!

W czerwcu świętujemy 15-lecie Malo Clinic w Polsce. Historia Malo Clinic to niezwykła podróż, która pokazuje, że determinacja i profesjonalizm pozwalają tworzyć niesamowite rzeczy. Malo Clinic to więcej niż klinika stomatologiczna – to miejsce, w którym przywracamy nadzieję i zmieniamy…

Posted on

15 lat zabiegów All-on-4® w Polsce

15 lat zabiegów All-on-4® w Polsce   15 lat temu Malo Clinic po raz pierwszy otworzyło drzwi swojej kliniki w Polsce. I niemal od razu zaczęliśmy przeprowadzać nasz najbardziej innowacyjny zabieg z zakresu implantologii: All-on-4®. To niesamowita technika, która pozwala…

Posted on

DZIEŃ OTWARTY 15 lat Malo Clinic w Polsce

15-lecie Malo Clinic w Polsce. Zapraszamy na dzień otwarty do Malo Clinic w Warszawie!    Świętuj z nami 15-lecie Malo Clinic i przyjdź na Dzień Otwarty! W Malo Clinic wierzymy, że każdy uśmiech ma swoją historię, dlatego tym razem chcemy…

Posted on

Jestem wolna! Historia uśmiechu Ani Kurpik

KAŻDY UŚMIECH MA SWOJĄ HISTORIĘ. Malo Clinic 15 lat w Polsce. Wyjście z najgorszych życiowych sytuacji i przekucie ich w siłę, wymaga ogromnej odwagi. I tej odwagi nie można na pewno odmówić naszej kolejnej pacjentce, Pani Annie. Kobieta, która przeszła…