FB IG YT   LN  | EN

Metamorfoza w 1 dzień

Metamorfoza uśmiechu w 1 dzień

Pan Wojtek to prawdziwy entuzjasta wycieczek górskich, który swoją pasją zaraził również swoją córkę. Każdego roku wyruszają razem na wakacje w góry, odkrywając piękno natury i zdobywając szczyty. To wspólne hobby umocniło więź między nimi i dostarczało niezapomnianych chwil.

Jednak życie Pana Wojtka nie było pozbawione trudności. Problemy z zębami pojawiły się ponad 20 lat temu i początkowo były lekceważone. Stopniowo jednak pogorszenie się stanu jamy ustnej wymagało interwencji. Stopniowo usuwano zęby, które były już za bardzo zniszczone. W międzyczasie Pan Wojtek otrzymał ruchomą protezę, aby wspomóc swoją sytuację, jednak z powodu jej niewygody zrezygnował z jej noszenia.

Wiosną 2019 roku Pan Wojtek postanowił zmienić swoją sytuację stomatologiczną i poprawić jakość swojego życia. Zwrócił się do programu telewizyjnego „Uśmiech w 1 dzień” i trafił do Malo Clinic Warszawa. Po przeprowadzeniu niezbędnych badań i konsultacji z zespołem medycznym, w tym doświadczonym dentystą Armando, przedstawiono mu kompleksowy plan leczenia.

W przypadku szczęki, gdzie pozostało jedynie sześć zębów, które wcześniej przeszły leczenie, zdecydowano się na założenie stałego mostu okrężnego. Dzięki temu zabiegowi zapewniono Panu Wojtkowi stabilność i komfort, a do podtrzymania mostu wykorzystano już istniejące zdrowe zęby. W żuchwie natomiast, po odbudowaniu dolnych zębów, zastosowano bardziej zaawansowane rozwiązanie. Na tylnej części żuchwy wszczepiono po dwa pojedyncze implanty z każdej strony, a następnie na nich zamocowano tymczasowe korony.

Cały proces leczenia został przeprowadzony w ciągu jednego dnia. Dzięki profesjonalizmowi zespołu medycznego oraz zaawansowanym technologiom Pan Wojtek przeszedł cały zabieg bez bólu i komplikacji. Po całym dniu spędzonym w klinice mógł opuścić ją wraz z rodziną, ciesząc się przeszczęśliwiony i pełen optymizmu na przyszłość.

Historia Pana Wojtka pokazuje, jak ważne jest podejmowanie działań w celu poprawy swojego zdrowia i jakości życia. Dzięki profesjonalnej opiece medycznej i zaawansowanym technologiom można pokonać trudności i odzyskać utracone komfort oraz pewność siebie.

 

uśmiech przed i po zabiegu

Uśmiech w 1 dzień w Malo Clinic

Uśmiech przed zabiegiem

Uśmiech po 1 dniu

Kategorie

Kategorie

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwum

Ostatnie wpisy

Posted on

15 lat wszczepiania implantów w Polsce!

W czerwcu świętujemy 15-lecie Malo Clinic w Polsce. Historia Malo Clinic to niezwykła podróż, która pokazuje, że determinacja i profesjonalizm pozwalają tworzyć niesamowite rzeczy. Malo Clinic to więcej niż klinika stomatologiczna – to miejsce, w którym przywracamy nadzieję i zmieniamy…

Posted on

15 lat zabiegów All-on-4® w Polsce

15 lat zabiegów All-on-4® w Polsce   15 lat temu Malo Clinic po raz pierwszy otworzyło drzwi swojej kliniki w Polsce. I niemal od razu zaczęliśmy przeprowadzać nasz najbardziej innowacyjny zabieg z zakresu implantologii: All-on-4®. To niesamowita technika, która pozwala…

Posted on

DZIEŃ OTWARTY 15 lat Malo Clinic w Polsce

15-lecie Malo Clinic w Polsce. Zapraszamy na dzień otwarty do Malo Clinic w Warszawie!    Świętuj z nami 15-lecie Malo Clinic i przyjdź na Dzień Otwarty! W Malo Clinic wierzymy, że każdy uśmiech ma swoją historię, dlatego tym razem chcemy…

Posted on

Jestem wolna! Historia uśmiechu Ani Kurpik

KAŻDY UŚMIECH MA SWOJĄ HISTORIĘ. Malo Clinic 15 lat w Polsce. Wyjście z najgorszych życiowych sytuacji i przekucie ich w siłę, wymaga ogromnej odwagi. I tej odwagi nie można na pewno odmówić naszej kolejnej pacjentce, Pani Annie. Kobieta, która przeszła…