FB IG YT   LN  | EN

Spełniło się jedno z największych marzeń Pani Agnieszki

Pani Agnieszka to kolejna pacjentka, która zgłosiła się do Malo Clinic po nowe zęby w 1 dzień.

Nasza bohaterka to młoda kochająca mama, dwójki wspaniałych synów. Mieszka z rodziną w Toruniu i spędza każdą wolną chwilę grając w piłkę i słuchając ulubionej muzyki.

Problemy z zębami

Problemy z uśmiechem Pani Agnieszki zaczęły się w wieku 16 lat, od nieszczęśliwego wypadku. Pewnego dnia pełna energii i zapału Pani Agnieszka wjechała w płot skuterem i uszkodziła wszystkie zęby w szczęce. Mimo wielu prób leczenia, finalnie nie udało się ich uratować. Po kilku latach same zaczynały się kruszyć, co ostatecznie zmusiło ją do ich całkowitego usunięcia i założenia protezy całkowitej.

Niewygodna proteza

Noszenie protezy sprawiało Pani Agnieszce ogromne trudności, zarówno z jedzeniem, jak i z uśmiechaniem się, co było dla niej bardzo niekomfortowe. Małe zęby w protezie powodowały podwijanie się wargi, nie wyglądało to za bardzo estetycznie, wprawiając ją w kompleksy i zakłopotanie. Do tego stopnia, że unikała nawet jedzenia posiłków w pracy.

Problem ten zauważyła koleżanka Pani Agnieszki z pracy, która namówiła ją wzięcia na udział w Metamorfozach Uśmiechu wierząc, że tak pewna siebie i radosna osoba zasługuje na nowy uśmiech, który poprawi jej samopoczucie i pomoże zapomnieć o wypadku.

Konsultacja w Malo Clinic

Przed rozpoczęciem leczenia zespół Malo Clinic wykonał diagnostykę u Pani Agnieszki i zaplanował jednodniowy proces leczenia metodą All-on-4™ wg protokołu Malo Clinic Protocol.

Zabieg implantacji techniką All-on-4™

W dniu zabiegu u naszej pacjentki stres przeplatał się z euforią. Nie mogła doczekać się już wymarzonego efektu końcowego. W górnym łuku zespół chirurgiczny Malo Clinic na czele z dr. Armando Lopesem i dr. Anną Grabowską wszczepili 4 implanty, do których przykręcony został most tymczasowy, wykonany w trakcie dnia przez techników z laboratorium protetycznego Malo Clinic.

Odbudowa estyczna

Dodatkowo  ze względu na bardzo zniszczone zęby w dolnym łuku została zaplanowana i wykonana przez dr. Katarzynę Kubicką rekonstrukcja całego zgryzu. Polegająca na uzupełnieniu braków zębowych przez  wszczepienie dwóch implantów z koronami tymczasowymi oraz na odbudowie estetyczne przednich zębów i wyleczeniu ubytków próchnicowych.

Nowy Uśmiech, Nowe Zęby

Po skończonym całodniowym zabiegu nadszedł czas na pierwsze wrażenia i spojrzenie w lusterko, które przekazał naszej bohaterce dr. Armando w asyście całego zespołu ekspertów od Metamorfoz Uśmiechu z Malo Clinic. Od tego momentu w  przeciągu  zaledwie jednej chwili, na twarzy Pani Agnieszki wymalował się nowy piękny uśmiech, były też łzy wzruszenia ze szczęścia.

Spełniamy marzenia

Spełniło się jedno z największych marzeń Pani Agnieszki ma ona teraz nowy całkowicie inny wyraz twarzy dzięki czemu będzie sięgać swoich celów i marzeń oraz drugiej połówki a co najważniejsze zapomniała zupełnie o wypadku i nareszcie szeroko się uśmiecha.

Materiał z metamorfozy https://dziendobry.tvn.pl/zdrowie/metamorfoza-usmiechu-pozwolila-agnieszce-odzyskac-radosc-z-zycia-6087337

Uśmiech przed zabiegiem

Uśmiech po 1 dniu

Kategorie

Kategorie

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwum

Ostatnie wpisy

Posted on

Uśmiech, który zmienił wszystko

Uśmiech potrafi wyrazić więcej niż jakiekolwiek słowa. Jednak co zrobić, kiedy ten uśmiech znika i staje się największym z kompleksów? Barbara miała w swoim życiu już wszystko: rodzinę, miłość, przyjaźń, pracę, którą lubiła. Miała wszystko, a jednak nie mogła w…

Posted on

Historia Pana Marcina

Zabieg w 1 dzień – droga do Uśmiechu Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wielki wpływ na nasze życie ma zdrowie jamy ustnej? Dla wielu osób, takich jak Pan Marcin, stan ich zębów miał ogromne znaczenie dla codziennego funkcjonowania i jakości…

Posted on

25 lat koncepcji All-on-4® w Malo Clinic

ŚWIĘTUJEMY  25-lecie rewolucyjnej koncepcji leczenia, która zmienia życie pacjentów Malo Clinic – All-on-4®. z tej okazji obniżamy cenę zabiegów techniką All-on-4®  o 25% 1 DZIEŃ ZABIEGU UŚMIECH NA LATA Przez ostatnie ćwierć wieku ta innowacyjna metoda miała ogromny wpływ na…

Posted on

Historia Pana Marcina

Zabieg w 1 dzień – droga do Uśmiechu Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wielki wpływ na nasze życie ma zdrowie…