FB IG YT   LN  | EN

28.01.2022

Z uśmiechem jej do twarzy

Pani Agnieszka przyjechała do Malo Clinic w Warszawie, aż ze Szczecina, na pierwszą konsultację z planem leczenia.

Jej problemy z zębami zaczęły się wiele lat temu, kiedy była w ciąży. Nie mogła jeść, wstydziła się usmiechać i rozmawiać z bliskimi.

W Malo Clinic lek. stom. Anna Grabowska zaleciła w łuku górnym usunięcie zniszczonych zębów, których niestety nie dało się uratować i wykonanie zabiegu techniką All-on-4™ według Malo Clinic Protocol™. 

W łuku dolnym lek. stom. Katarzyna Kubicka opracowała ubytki oraz odbudowała starte powierzchnie zębów od #33 do #43, co znacząco poprawiło estetykę.

Jak wyglądał dzień zabiegu?

Pani Agnieszka przyjechała do kliniki na godz. 8.00. Zastosowano znieczulenie miejscowe, stosowane jest do przeprowadzenia zabiegu ekstrakcji i wszczepienia implantów, podnosząc komfort pacjenta, który nie odczuwa bólu. Znieczulenie miejscowe jest całkowicie odwracalne i zazwyczaj nie powoduje skutków ubocznych. Następnie doktor Armando Lopes wszczepił 4 implanty techniką All-on-4™. Zabieg trwał ok. 2 godzin. 

Po zabiegu chirurgicznym lekarz protetyk pobrała wyciski pod most tymczasowy MAAB™ (Malo All Acrycil Bridge™).

W trakcie kiedy Pani Agnieszka odpoczyła w pokoju relaksacyjnym, techniczka z laboratorium akrylowego pracowała nad wykonaniem mostu. Po 1-2 przymiarkach, most pasował idealnie, został akrylizowany i był gotowy do oddania. 

O 20.00 dr K. Kubicka – protetyk przykręciła most tymczasowy do 4 implantów, pani Agnieszka mogła obejrzeć w lusterku swój nowy uśmiech.

Po zabiegu ważne jest, aby regularne według harmonogramu przyjeżdżać na wizyty kontrolne do higienistki. 

link do programu https://dziendobry.tvn.pl/zdrowie/profilaktyka-zdrowia/agnieszka-owczarek-przeszla-metamorfoze-usmiechu-5575142

przed metamorfozą
po metamorfozie uśmiechu

Uśmiech przed zabiegiem

Uśmiech po 1 dniu

Kategorie

Kategorie

Ostatnie wpisy

Tagi

Archiwum

Ostatnie wpisy

Posted on

Uśmiech, który zmienił wszystko

Uśmiech potrafi wyrazić więcej niż jakiekolwiek słowa. Jednak co zrobić, kiedy ten uśmiech znika i staje się największym z kompleksów? Barbara miała w swoim życiu już wszystko: rodzinę, miłość, przyjaźń, pracę, którą lubiła. Miała wszystko, a jednak nie mogła w…

Posted on

Historia Pana Marcina

Zabieg w 1 dzień – droga do Uśmiechu Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wielki wpływ na nasze życie ma zdrowie jamy ustnej? Dla wielu osób, takich jak Pan Marcin, stan ich zębów miał ogromne znaczenie dla codziennego funkcjonowania i jakości…

Posted on

25 lat koncepcji All-on-4® w Malo Clinic

ŚWIĘTUJEMY  25-lecie rewolucyjnej koncepcji leczenia, która zmienia życie pacjentów Malo Clinic – All-on-4®. z tej okazji obniżamy cenę zabiegów techniką All-on-4®  o 25% 1 DZIEŃ ZABIEGU UŚMIECH NA LATA Przez ostatnie ćwierć wieku ta innowacyjna metoda miała ogromny wpływ na…

Posted on

Historia Pana Marcina

Zabieg w 1 dzień – droga do Uśmiechu Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wielki wpływ na nasze życie ma zdrowie…