FB IG YT   LN  | EN

Agata Cichocka

kierownik administracyjny

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Ludźmi w Firmie na Akademii L. Koźmińskiego. Po ukończeniu studiów pracowała w różnych branżach, zdobywając praktyczne doświadczenie w sprzedaży, administrowaniu oraz zarządzaniu zespołem. Uczestniczyła w licznych kursach podnoszących kwalifikacje z zakresu: technik sprzedaży i motywacyjnych, planowania i organizacji pracy własnej, umiejętności komunikacyjnych, kierowania zespołem oraz wiedzy branżowej.  

 

 

W Malo Clinic odpowiada za kontakty z urzędami, instytucjami finansowymi, dostawcami. Zajmuje się płatnościami, rozwiązuje sprawy dotyczące reklamacji. Zarządza pracą recepcji. Proponuje i wdraża usprawnienia w zakresie administrowania kliniką. Od kilku lat odpowiada także za sprawy pracownicze, w tym rekrutację personelu (HR).  

 

 

W codziennej pracy przykłada wagę do budowania relacji międzyludzkich, dobrej atmosfery, szacunku, pracy zespołowej. Dba o aktualizację i usprawnianie procesów w celu podnoszenia jakości usług. Swoje zainteresowania zawodowe skupia na obszarze HR, nieustannie śledząc nowinki i aktualne trendy.   

 

 

Interesuje się psychologią. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki i książek. W wolnym czasie dużo podróżuje, jest ciekawa świata i ludzi. Lubi spacery, jazdę rowerem, kontakt z przyrodą. Pasjonatka wina oraz enoturystyki. Od niedawna miłośniczka uprawy roślin doniczkowych.