FB IG YT   LN  | EN

Katarzyna Piwko

higienistka stomatologiczna


Jest absolwentką Krakowskiej Szkoły Medycznej na kierunku higienistka stomatologiczna. W Malo Clinic przeprowadza zabiegi profilaktyczno – lecznicze z użyciem protokołu GBT,  a także wykonuje wybielanie gabinetowe/nakładkowe, jak również ICON – infiltrację płynną żywicą.

 

Stara się stale rozwijać biorąc udział w kursach i szkoleniach. Jest kompetentna w pracy z pacjentami implanto – protetycznymi,  realizując Malo Clinic Protocol. Odbyła w tym zakresie szkolenie Dental Nurse w Lizbonie w 2017 roku. Każdego pacjenta stara się traktować indywidualnie, biorąc pod uwagę jego obawy i oczekiwania. Podczas zabiegu dba o dokładność oraz komfort pacjenta. Chętnie służy radą i zdobytym dotychczas doświadczeniem w zakresie profilaktyki higieny jamy ustnej.

 

Jej celem jest także nauka prawidłowych nawyków higienicznych, tak, aby zęby i dziąsła były w jak najlepszej kondycji przez długie lata.  Przyjmuje pacjentów zarówno dorosłych jak i dzieci, również pacjentów anglojęzycznych.  Charakteryzuje ją pracowitość, cierpliwość oraz pozytywne nastawienie do otoczenia.

 

Poza pracą kliniczną lubi wyjazdy w góry, spędzanie czasu na łonie natury, spacery z psem, literaturę faktu, muzykę alternatywną.