FB IG YT   LN  | EN

lek. dent. Monika Rączkowiak

medycyna estetyczna

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, w specjalizacji stomatologii I stopnia, absolwentka licznych kursów i stażów z zakresu periodontologii, endodoncji i implantoprotetyki.

Poza stomatologią rozwija swoją drugą pasję, którą jest medycyna estetyczna. Jest również absolwentką studiów podyplomowych w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging prowadzonym przez Stowarzyszenie Dermatologów Estetycznych. Jest członkinią Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i konferencjach w Polsce oraz za granicą.

Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy (modelowanie ust, brody, wolumetria twarzy), toksyny botulinowej (wygładzanie zmarszczek mimicznych, leczenie nadpotliwości, terapia bruksizmu), Profhilo oraz wielu innych preparatów do rewitalizacji i odmładzania skóry. Jej pasją w dziedzinie medycyny estetycznej i anti-aging oprócz odmładzania, jest podkreślenie indywidualnej urody z jednoczesnym zachowaniem naturalnego wyglądu. Patrzy na każdy przypadek indywidualnie – posługując się nowoczesnymi technologiami, światowymi techniki i terapiami, wykorzystując wieloletnie doświadczenie – proponuje kompleksowe plany leczenia dla przywrócenia piękna całej twarzy i skóry.