FB IG YT   LN  | EN

lek. stom. Anna Grabowska

chirurgia, implantologia

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po studiach zajmowała się głównie stomatologią zachowawczą i endodoncją. Ukończyła Curriculum Endodontyczne oraz cykl szkoleń w ramach Endo Akademii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.W kolejnych latach skupiała się na poszerzaniu wiedzy i umiejętności w zakresie chirurgii stomatologicznej, zwłaszcza implantologii. Ukończyła Curriculum Implantologiczne Dental Skills Institute, szkolenia z rehabilitacji natychmiastowej bezzębia metodą All-on-4® w Lizbonie, oraz liczne kursy chirurgiczne (ekstrakcje,  podniesienie dna zatoki szczękowej, chirurgia tkanek twardych i miękkich).  Jest członkinią Deutsche Gesselschaft Für Orale Implantologie.

 

W Malo Clinic zajmuje się zabiegami chirurgicznymi i implantologicznymi, dołączyła do elitarnego grona kobiet implantolożek.

 

Najważniejsze dla jest przekazanie pacjentowi w przystępny sposób planu leczenia, zwłaszcza zakresu i przebiegu koniecznych zabiegów chirurgicznych oraz  przeprowadzenie ich w trakcie bezstresowej, bezbolesnej, komfortowej wizyty. Dokotor Anna bierze czynny udział w kwalifikacji kandydatów do Metamorfoz Uśmiechu, znacie jej uśmiech z programu DDTVN.

 

Prywatnie i zawodowo lubi ludzi, dlatego jej praca przynosi jej dużo satysfakcji. 

W wolnym czasie próbuje nowych smaków, podróżuje w nieoczywistych kierunkach, kompulsywnie kupuję ubrania vintage i buty, jest uzależniona od kawy, pistacji i dobrej lektury.