FB IG YT   LN  | EN

lek. stom. Elżbieta Pakuła

ortodoncja

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie. Po studiach uczestniczyła w licznych kursach i konferencjach z różnych działów stomatologii. Przez wiele lat zajmowała się stomatologią ogólną, jednak najwięcej satysfakcji dawało jej leczenie ortodontyczne i zabiegi o charakterze estetycznym, które bardzo często idą w parze podczas rehabilitacji zgryzu.

 

Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, co dało jej szersze spojrzenie na twarz, jej proporcje i rolę uśmiechu w dążeniu do zadowalającego efektu zabiegów leczniczych. Z biegiem lat całą uwagę skupiła na leczeniu ortodontycznym. Ukończyła cykl kursów podyplomowych prowadzonych przez Centrum studiów ortodontycznych GNATHOS w Madrycie, a także dwuletni kurs praktyczny w Centrum specjalizacji dentystycznych Orthoquick .

 

Po nostryfikacji dyplomu ukończyła studia podyplomowe w Madrycie na Uniwersytecie UDIMA, uzyskując tytuł Master de Ortodoncia, Oclusión y Cirugia Ortognatica . W związku z coraz powszechniejszym na świecie leczeniem aparatami nakładkowymi ukończyła studia podyplomowe w Maladze, uzyskując tytuł Master Ortodoncia Invisible Sistema Invisalign.

 

W klinice zajmuje się wyłącznie leczeniem ortodontycznym, które w wielu przypadkach wymaga ścisłej kooperacji z lekarzami pozostałych specjalności, aby leczenie przyniosło oczekiwany i trwały efekt. Zadowolenie pacjenta jest dla nas bardzo ważne.

 

W życiu prywatnym ceni sobie relaks w zaciszu domowym. Uwielbia podróże i spędzanie czasu w ogrodzie wraz z jej pupilami.