FB IG YT   LN  | EN

lek. dent. Armando Lopes

chirurgia, implantologia, Dyrektor Medyczny Malo Clinic Polska

Z Malo Clinic związany jest od ponad 20 lat, brał czynny udział w rozwoju i  doskonaleniu techniki All-on-4 według Malo Clinic Protocol. Dziś jest jednym z najlepszych światowych chirurgów i implantologów, który jako jeden z nielicznych wykonuje zabiegi o najwyższym stopniu skomplikowania, zabiegi wszczepiania implantów zygomatycznych. 

 

Jest dyrektorem medycznym Malo Clinic Polska, jest związany z kliniką w Warszawie od początku istnienia, czyli już od ponad 14 lat. W Malo Clinic Polska jest odpowiedzialny za zespół medyczny, pod jego kierownictwem pracuje zespół lekarski oraz zespół asysty stomatologicznej.W Malo Clinic Polska dr Lopes wykonuje najbardziej skomplikowane zabiegi chirurgiczne i implantologiczne

 

Dyplom lekarza dentysty uzyskał na Wydziale Medycyny Stomatologicznej Uniwersytetu w Lizbonie. Zdobył tytuł magistra badań w dziedzinie stomatologii na Uniwersytecie w Granadzie oraz tytuł specjalisty chirurgii jamy ustnej – College of the Ordem dos Médicos Dentistas.

 

Swoją wiedzę wykorzystuje nie tylko w codziennej pracy, ale również podczas specjalistycznych szkoleń, międzynarodowych warsztatów i programów mentoringowych, których jest częścią. Wypuszcza w świat kolejne pokolenia doskonałych chirurgów, zapisując się na kartach historii nowoczesnej stomatologii. Jest autorem i współautorem wielu artykułów naukowych. 

 

Doktor Armando jest niezwykle ciepłym i pełnym optymizmu człowiekiem. Sprawia, że nasi pacjenci czują się pewnie i bezpiecznie. Zawsze gotowy do rozmów, zawsze w świetnym humorze, zawsze pełen zrozumienia i troski. Prywatnie dumny tata trójki dzieci, z którymi kocha spędzać każdą wolną chwile i poświęcać ten czas na wspólne zwiedzanie świata.  W wolnych chwilach, narzędzia chirurgiczne zamienia na pałeczki do perkusji,