FB IG YT   LN  | EN

Małgorzata Figlarz

opiekun pacjenta

Kreatywna, energiczna, zawsze uśmiechnięta.

 

Z zawodu Higienistka Stomatologiczna i absolwentka kierunku Administracji PWSM.Posiada doświadczenie w obsłudze Klienta, uwielbia pracę zadaniową i sprzedaż.

 

Jej atutem jest umiejętność doskonałego słuchania i odpowiadania na komunikowane potrzeby.

 

W Malo Clinic pełni funkcję Opiekuna Pacjenta odpowiadając za całościowe planowanie leczenia od momentu konsultacji, aż do jego zakończenia tak aby cały proces był w pełni komfortowy i zrozumiały.

 

W kontakcie z pacjentami kieruje się indywidualnym podejściem i empatią, aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby drugiej osoby. Odpowiada nie tylko za wsparcie merytoryczne ale również emocjonalne i sprzedażowe.

Na każdym etapie lecznia pozostaje do dyspozycji pacjenta tak aby w każdej chwili móc udzielić odpowiedzi na najtrudniejsze pytania i wątpliwości.

 

Jest miłośniczką Urbexu, kulturystyki i rajdów samochodowych a od najmłodszych lat jej pasją jest kolarstwo Wolne chwile spędza aktywnie i na sportowo oraz przy organizacji eventów i wypraw rowerowych. Jest założycielką Stowarzyszenia Pasjonatów Sportu I Turystyki TRAVELO. W przyszłości planuje podróż rowerem dookoła Świata.