FB IG YT   LN  | EN

Agnieszka Wichowska Szmagaj

kierownik marketingu i sprzedaży

W Malo Clinic Polska Agnieszka Wichowska-Szmagaj odpowiada za 2 obszary: marketing i sprzedaż. W klinice pracuje od 2018r. Wcześniej pracowała w agencji reklamowej.

 

W Malo Clinic zajmuje się planowaniem działań marketingowych i sprzedażowych oraz ich realizacją, śledzeniem codziennych działań sprzedażowych firmy, zbieraniem danych sprzedażowych, konsumenckich i ich analizą. Śledzeniem informacji o rynku stomatologicznym, nowościach i aktywności konkurencji. Koordynuje i nadzoruje działania reklamowe kliniki współpracując na co dzień z mediami, agencją reklamową i kreatywną. Zajmuje się prowadzeniem profili MCW na Facebooku, Instagramie, YT oraz strony internetowej maloclinics.pl, nadzorowaniem kampanii SEO & SEM.

 

Ściśle współpracuję z działem medycznym i administracyjnym Malo Clinic. Jest odpowiedzialna za dostarczanie raportów, wsparcie strategiczne do celów zarządzania, aktywny udział w rozwoju nowych projektów kliniki.

 

Dba o pozytywne doświadczenia Pacjentów Malo Clinic, ponieważ dobre doświadczenia Pacjentów budują długoterminową wartość marki. To szczególnie ważne na rynku, który oferuje usługi zbliżone pod kątem jakości i ceny, gdzie o ostatecznym wyborze decyduje szereg aspektów pozakosztowych.

 

Poprzez zarzadzanie działem Obsługi Pacjentów/Customer Care, współpracę z pracownikami wszystkich działów kliniki oraz własnymi mediami dba, aby Pacjent na każdym etapie obcowania z Malo Clinic odczuwał pozytywne emocje m.in. z poruszaniem się po stronie internetowej, łatwością pozyskania informacji zarówno online jak i telefonicznie, dostępnością zabiegów i lekarzy, stosunkiem jakości do ceny oraz czuł się usatysfakcjonowany z bezpośredniego kontaktu z pracownikami kliniki, zarówno na etapie zadawania pytań, decyzji podjęcia leczenia, jak i obsługi po zabiegowej. Długofalowy wzrost satysfakcji pacjentów przekłada się na ich większe zaufanie.

 

Prywatnie uwielbia spacery ze swoim psim synem Ryśkiem. Jeździ codziennie do pracy rowerem, lubi pływać i ćwiczy jogę. Absolwentka dietetyki USM w Warszawie.