FB IG YT   LN  | EN

lek. dent. Iwona Pitera

endodoncja

Absolwentka Uniwersytu Medycznego w Lubinie. W Malo Clinic dziedziną stomatologii, którą szczególnie się zajmuje jest leczenie endodontyczne (leczenie kanałowe) pod mikroskopem, dzięki czemu zabiegi, których się podejmuje cechuje precyzja i dokładność. Już na studiach swoje zainteresowanie skupiała na endodoncji. Jako Prezes oddziału lubelskiego Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii była współtwórcą sekcji Endodontycznej i Stomatologii Odtwórczej oraz Przewodniczącą komitetu organizacyjnego Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej w Lublinie „Lublin – Strefa Estetyki II”.

 

Po studiach ukończyła renomowane Curriculum PTE zostając Członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Członkiem Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego.

 

Bardzo ważne jest dla niej empatyczne i pełne zrozumienia podejście do pacjentów. W swojej pracy ceni profesjonalizm, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach nie tylko o tematyce endodontycznej.

 

Prywatnie szczęśliwa mama. Czas wolny uwielbia spędzać aktywnie z rodziną.